Baia Holiday La Gallura

Nowe otwarcie Baia Holiday La Gallura na Sardynii

Baia Holiday La Gallura to zupełnie nowy obiekt grupy Baia Holiday położona na północy Sardynii: camping village dla miłośników przyrody i relaksu.
Zaledwie około 3 km od morza i charakterystycznego centrum miasta Santa Teresa di Gallura, ta oaza ciszy i spokoju oferuje wszelkie udogodnienia niezbędne do niezapomnianego pobytu: baseny, restauracja, market, strefa barowa, plac zabaw dla dzieci, sektor kemping z parcelami oraz village z ekologicznymi domkami mobile home.

Wybrany obszar okazuje się strategicznym punktem dotarcia do wybrzeża słynącego z uroku granitowych skał i sugestywnego piękna swoich zatok, zatoczek, plaż, które można odkryć od Santa Teresa do Porto Rotondo przechodząc przez Palau Archipelag La Maddalena – terenie Parku Narodowego.

Oprócz plaż z białym piaskiem, na których można odpocząć w słońcu, tracąc wzrok pośród nieskończonych odcieni błękitu zapierającego dech w piersiach morza, istnieją również dzikie tereny, które dzięki przewiewnej bryzie są idealne dla miłośników surfingu, kitesurfingu i windsurfingu.

Baia Holiday La Gallura
Okres otwarcia:
NASTĘPNE OTWARCIE! Bądźcie czujni
SS – 07028 – Santa Teresa Gallura

Wybierz swoje zakwaterowanie w Baia Holiday La Gallura

Nasz kemping w Santa Teresa Gallura to idealne miejsce na wakacje. Istnieje wiele rozwiązań zakwaterowania do wyboru, w zależności od preferencji.

MOBILE HOME

PARCELE

Jak do nas dotrzeć

Wszystkie drogi prowadzą… na wakacje!

Wybierz obiekt i od razu poznaj szczegóły